LEI Register zpouští bezplatnou Legal Entity Identigier akci a představuje novou LEI předplatnou službu – FastLEI.

FastLEI

Ve významném posunu v LEI průmyslu budou si moci společnosti zachovat větší přesnost LEI dat, předplacením si měsíčných LEI služeb, včetně počáteční zdarma akce tvorby LEI.

Tallinn, Estónsko. May 7, 2019 – LEI Register, lídr v poskytování a správě Legal Entity Identifiers (LEIs), ohlásil, že spouští novou službu Legal Entity Identifier FastLEI, kterou zavede výhodní byznys model, na principu předplácení, pro společnosti, které LEIs využívají. Jde o revoluci v LEI průmyslu, jelikož výhodné předplatné zahrnuje taky úvodní dobu tvorby LEI zdarma, automatickou a kontinuální kontrolu přesnosti dat a očekávatelné každoměsíční poplatky.

LEIs jsou tradičně platné na jeden rok. Kvůli nečastému a často komplexnímu procesu obnovy, mnoho společností si zapomene LEIs prodloužit a neúmyslně je nechá vypršet. Vypršené LEIs mohou způsobit regulační problémy, opozdit anebo zneplatnit některé transakce, které LEIs využívají.

Ponouknutím předplatných služeb FastLEI, LEI Register vydá LEI a pak si zachová měsíční, ne ročný, vztah se společností. Předplatné taky zahrnuje pravidelnou automatickou kontrolu změn osobních dat, čímž se umožní, aby LEI společnosti byl přesný a aktuální. Tato změna správy LEIs zredukuje riziko vypršení a taky udělá správu LEIs jednodušší pro firmy všech velikostí.

Toomas Pavelsom, výkonný ředitel LEI Register řekl: „Zákazníci chtějí jistotu, že jejich LEI je platný a aktuální, aby mohli své transakce vykonávat snadněji. Ponouknutím FastLEI, coby předplatné služby, můžeme poskytnout častější kontrolu dat, čímž je zachováme aktuální a naši zákazníci pak využívají plynulejší transakce, jelikož je jejich LEI platní a nemají trable s konfliktními informacemi o společnosti.

Paul Tourret, odpovědný za rozvoj společnosti u RapidLEI od Ubisecure řekl: „Trend nákupu a prodeje, a užívaní digitálních produktů na báze předplatného se stalo normou, za posledních asi 10 let. Většina poskytovatelů digitálních služeb přejeli na model, v kterém mohou očekávat měsíční příjem. Většina firem taky je klidnější když vědí, že jejich LEI nepropadne pouze proto, že někdo v jejich strukturách zapomněl obnovit ročné předplatné a taky je pro ně výhodné, když je aktuálnost jejich informací neustále monitorována. FastLEI od LEI Register, coby nová služba, přesměrovává celý LEI průmysl na novou stezku a jsme nadšeni, že se můžeme spojit s nimi, a přivést jejich novou službu na trh.“

Přes jejich partnerství s RapidLEI, akreditovaným eminentem LEI od Ubisecure, zákazníci LEI Register budou profitovat díky jejich automatickému procesu výdaje LEI a okamžitého vydání LEI přes API. Kombinace automatizace a výdaje zkracuje dobu zpracování žádosti o LEI z dní na pouhé minuty.

Jako součást propagační akce, předplatná služba zahrnuje i tvorbu LEI zdarma, platnou po dobu 60 dní bez poplatků.

Služba FastLEI je již teď dostupná na fast-lei.com a je bez poplatků po dobu 60 dní. Po této době zákazník, kteří si chce zachovat svůj LEI bude platit 9 liber měsíčně.