OBNOVIT KÓD LEI

Naším cílem je, aby byl proces obnovit kód LEI rychlý, jednoduchý a efektivní.

Získejte vaše kód LEI během několika hodin, nikoliv dní! Nejrychlejší a nejlevnější žádost o kód LEI v Česku.
1490Kč 1590Kč
/
1 rok 1 rok
1490 Kč / rok 1590 Kč / rok
3900Kč 3990Kč
/
3 roky 3 roky
1300 Kč / rok 1330 Kč / rok
5900Kč 5995Kč
/
5 let 5 let
1180 Kč / rok 1199 Kč / rok
Twitter

Adresa*Poznámka – pokud je datum počátku vztahu mezi mateřskou společností a dceřinou společností po konci účetního období, vraťte se k otázce „Vydává mateřská společnost konsolidovanou účetní závěrku / výroční zprávu?“ a jako odpověď označte „Ne“.

*Poznámka – pokud je datum počátku vztahu mezi mateřskou společností a dceřinou společností po konci účetního období, vraťte se k otázce „Vydává mateřská společnost konsolidovanou účetní závěrku / výroční zprávu?“ a jako odpověď označte „Ne“.


Obnovit kód LEI

Kód LEI je nutné každoročně obnovovat. To znamená, že kód LEI vydaný 2.1.2018 bude muset být obnoven před 2.1.2019. V případě uplynutí této lhůty se Váš kód LEI stane neaktivním, dokud nebude znovu obnoven. Tento proces obnovy je nutný pro zajištění toho, aby údaje v Global LEI Poolu byly relevantní a aktuální.


Jak obnovit kód LEI?

Proces obnovy je jednoduchý:

  1. Zadejte prosím své číslo LEI nebo název společnosti do formuláře žádosti.
  2. Formulář bude automaticky doplněn aktuálními údaji z databáze GLEIF. Údaje můžete upravit, pokud byly v průběhu roku změněny.
  3. Odešlete žádost.
  4. My se postaráme o obnovení.

Jaký je rozdíl mezi přenosem LEI a obnovou kód LEI?

Obnova LEI je každoroční aktualizace registračních údajů týkajících se právnické osoby v databázi GLEIF. Údaje vztahující se k subjektu musí být aktualizovány nejméně jednou za rok.

Přenos LEI je pohyb kódu LEI z jednoho poskytovatele služeb na jiného. LEI je přenositelný, čímž je zajištěno, že klient má na výběr mezi poskytovateli služeb. V případě, že klient není spokojen s poplatky,  službami nebo kvalitou údajů, může převést své LEI k jinému vydavateli LEI (LOU). Při procesu převodu se číslo LEI nemění. Jedná se o back-end proces, který není viditelný koncovým zákazníkům. Všechny kódy LEI jsou platné v každé jurisdikci. Poskytovatelé investičních služeb nemohou rozlišovat čísla LEI podle LOU.


Obnovení služby na více let.

Víme, že obnovování čísla LEI každý rok může být časově náročné.

Registr LEI nabízí automatické obnovování čísla LEI na 1-, 3- nebo 5-leté období. Bez ohledu na období budete dostávat oznámení z Registru LEI měsíc před uplynutím lhůty.

V případě víceleté obnovy LEI bude mít Registr LEI odpovědnost za aktualizaci Vašich informací před obnovením z oficiálního registru společnosti a obnovení Vašeho kódu LEI na ročním základě. Naším cílem je, aby byly Vaše údaje LEI aktuální a přesné.


Moje LEI zaniklo - mohu jej obnovit, nebo musím požádat o nové kód LEI?

Ne, nemůžete zažádat o nové LEI, již vydané LEI musí být obnoveno. Jakmile bylo číslo LEI přiřazeno k právnímu subjektu, nelze je změnit. LEI je jedinečný identifikátor a každá společnost může mít pouze 1 číslo LEI.


Kde si mohu zkontrolovat příští datum obnovení svého LEI?

Příští datum obnovení čísla LEI si můžete zkontrolovat na našich webových stránkách nebo navštívit databázi GLEIF (Global Legal Entity Identifier Foundation).


Už kód LEI dále nepotřebuji. Co mám dělat?

Vždy doporučujeme, aby bylo Vaše číslo LEI aktivní. Nicméně, pokud jste si jisti, že už nebudete potřebovat číslo LEI, tak prostě nezaplatíte udržovací poplatek a LEI se stane neaktivním. Žádná další akce Vaším jménem není vyžadována.


Pokud moje kód LEI vypršelo, musím zaplatit poplatek za nové LEI, nebo za obnovu?

Se staráme o vypršené číslo LEI tak, jak by to mělo být - platíte pouze za obnovu, nikoliv náklady na nové kód LEI. Naše ceny jsou transparentní - klikněte zde pro zobrazení cen!

LEI:
Datum příštího obnovení LEI:
Kód LEI v současné době spravuje [current_lou]. Můžete jej však převést na našeho partnera Ubisecure Oy (RapidLEI).
Platnost LEI vypršela a je třeba provést každoroční obnovení s procesem převodu.
Váš kód LEI aktuálně spravuje [current_lou]. Chystáte se převést své LEI pod správu registru LEI. Pro dokončení procesu potřebujeme převést vaše číslo LEI k našemu partnerovi LOU, RapidLEI. RapidLEI je GLEIF akreditovaným emitentem LEI. Níže zvolte běžný převod (LEI nebude obnoveno) nebo převod s obnovením LEI.

Jaký je rozdíl mezi přenosem LEI a obnovou LEI?Obnova LEI je každoroční aktualizace registračních údajů týkajících se právnické osoby v databázi GLEIF. Údaje vztahující se k subjektu musí být aktualizovány nejméně jednou za rok.

Převod LEI je pohyb kódu LEI z jednoho poskytovatele služeb na jiného. LEI je přenositelné, čímž je zajištěno, že má klient na výběr mezi poskytovateli služeb. V případě, že klient není spokojen s poplatky, službami nebo kvalitou údajů, může převést své LEI k jinému vydavateli LEI (LOU). Při procesu převodu se číslo LEI nemění. Jedná se o back-end proces, který není viditelný koncovým zákazníkům. Všechny kódy LEI jsou platné v každé jurisdikci. Poskytovatelé investičních služeb nemohou rozlišovat čísla LEI podle LOU.

Registr LEI nabízí službu přenosu s obnovou LEI za účelem zajištění nejvyšší úrovně přesnosti dat.
Pro pokračování v obnově potřebujeme nejdříve přenést vaše LEI, pro pokračování převodu vašeho LEI použijte formulář převodu.
"Vážený zákazníku, Vaše číslo LEI je aktuálně spravováno s naším partnerem LOU RapidLEI, ale není pod naší správou jako registračního zástupce. Vážíme si vašeho zájmu o naše služby, ale bohužel nemůžeme aktuálně vašemu subjektu pomoci. Pro obnovení vašeho LEI kontaktujte přímo RapidLEI na [email protected] nebo navštivte jejich partnerskou stránku, kde naleznete místního zástupce. Děkujeme za pochopení! Tým podpory registrace LEI
Vážený zákazníku, V současné době s námi máte platnou smlouvu na kód LEI [lei]. Tato smlouva je platná do [paid_until]. To znamená, že se o každoroční obnovení LEI postaráme až do [paid_until]. Zde si můžete zkontrolovat své údaje o LEI: [leicert_link] Pokud potřebujete aktualizovat své údaje o LEI nebo máte nějaké dotazy, kontaktujte nás prosím na [site_email].
Souhlasíte s převodem a obnovou LEI ve stejné žádosti?
Chystáte se dokončit žádost o převod LEI. Před konečným potvrzením se musíme ujistit, že jste si záměrně vybrali převod LEI bez obnovy. Přejete si přesto obnovit vaše LEI spolu s převodem?