Co je LEI-Search?

lei-search

Pořebujete Legal Entity Identifier? LEI Search může být řešením pro vás!


Co je LEI-Search?

LEI-search.info ponouká ty nejdůležitější informace ohledně poskytovatelů služeb Legal Entity Identifier. Potencionální zákazníci mohou snadnou najít vhodného poskytovatele LEI kódu, podle ceny LEI kódu, průměrné doby zpracování LEI kódu, platební metody, nebo jazyku webové stránky. Řebříček Legal Entity Identifierů lze seřadit podle registrační ceny, ceny obnovy, nebo průměrné doby zpracování.

LEI-search.info sesbíral cenní informace o poskytovatelích LEI a přináší je lidem, kteří se zajímají o LEI kód, pro ulehčení jejich zážitků. Vyhledávání LEI vám může ušetřit čas i peníze!

Navštivte LEI-Search.info a nalezněte si ideálního poskytovatele Legal Entity Identifier !

Jak použít LEI-Search?

POSKYTOVATELÉ LEI

Sekce webu LEI-search.info zvaná “poskytovatelé LEI” přenese uživatele po kliknutí na řebříček poskytovatelů, v kterém pohodlně naleznou přehled všech poskytovatelů LEI kódů na trhu. Uživatel si musí zvolit stát, z kterého by chtěl LEI kód získat. Pak již řebříček sám vybere seznam poskytovatelů z dané země.

První sloupec řebříčku jsou jména společností LEI. Kliknutím na jméno společnosti budete automaticky přesměrováni na web poskytovatele. Další sloupec ukazuje jazyky webové stránky.

První seřiditelná kategorie je v sloupci třetím a jde o průměrnou dobu zpracování. Kliknutím na kategorii se zobrazí výsledky od nejpomalejšího po nejrychlejší a taky opačně. Rychlá doba zpracování požadavky znamená, že svůj LEI kód získáte do 24 hodin, průměrná doba je mezi 24 až 48 hodinami, no od pomalých poskytovatelů se ho dočkáte až po 48 hodinách.

Sloupce 4-7 jsou LEI ceníkem každé společnosti. Je důležité zapamatovat si, že ceny jsou bez DPH. Kliknutím na požadovanou kategorii se vám zobrazí poskytovatelé LEI od nejlevnějšího po nejdražšího. V posledním sloupci je seznam platebních metod, které poskytovatelé akceptují.

LEGAL ENTITY IDENTIFIER POKYNY a FAQ

Sekce webu LEI-search.info zvaná “Pokyny” obsahuje tipy pro výběr ideálního poskytovatele LEI. Jestli jste si ještě nikdy LEI kód nekupovali a nevíte o nich moc, v této sekci najdete důležité informace o výběru vhodného poskytovatele. Máte-li stejně nějaké pochybnosti o LEI kódech, klidně nás v LEI Search kontaktujte. Kontaktní informace jsou dostupné v menu pod „Kontaktujte nás“.

FAQ je zkratka pro často kladené otázky. Zde najdete odpovědi ku nejčastějším otázkám o LEI kódech. Prohlédněte si otázky a najděte odpověď na tu svou!

LEI VYHLEDÁVÁNÍ

LEI-Search.info taky ponouká funkci LEI Vyhledávání, kde uživatel může vyhledat společnosti s aktivním LEI kódem, nebo si ověřit dostupnost LEI kódu.

Pro výsledky musíte zadat platní LEI kód nebo jméno společnosti ve vyhledávácím panelu. Když už jste nalezli společnost, kterou hledáte, informaci o něj získáte kliknutím na název společnosti. Zobrazí se vám detaily jako dostupnost LEI kódu, adresa, detaily o registraci, a jiné.